TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA KIŞLIK EKİPMAN

Mevsim şartları ne olursa olsun, gece gündüz demeden kentin temizliğine hizmet veren personel kış sezonu öncesi unutulmadı.

TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA KIŞLIK EKİPMAN
TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA KIŞLIK EKİPMAN Mehmet Mustafa Doğan
Bu içerik 25 kez okundu.

TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA KIŞLIK EKİPMAN

Mevsim şartları ne olursa olsun, gece gündüz demeden kentin temizliğine hizmet veren personel kış sezonu öncesi unutulmadı. Yalova Belediyesi bünyesine temizlik hizmetlerinde çalışan personele yağışlar öncesinde kışlık ekipman dağıtıldı.  

Temizlik hizmetlerinde önemli kararlar alan ve uygulamaya koyan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kentin temizliğinde en etkin rol oynayan temizlik personeline de büyük önem veriyor. Sık sık kendileriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunan, sahada kendilerini ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Salman, onların en iyi şartlarda hizmet vermelerini istiyor.   

“Bu kente 7 gün 24 saat hizmet veriyorlar”

Kentimizin en zor işini yapan mesai arkadaşlarımın bu hizmeti verirken en iyi şartlara sahip olmaları gerekiyor” diyen Başkan Salman; “Mesai arkadaşlarımın mevsim şartlarından olumsuz etkilenmemesi için tüm önlemleri alıyoruz. Yağışların başlamasıyla birlikte kışlık ekipmanlar personelimize dağıtıldı. Kentimizin temizliği, halkımızın refahı için hizmet veren personelimizin de onlara bu hizmeti sunarken aynı rahatlığı hissetmeleri gerekiyor. Çünkü onlar bu kente 7 gün 24 saat hizmet veriyorlar” dedi.

“Kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz”

“Temizlik konusu Yalova’mızın sorunları arasında üst sıralarda yer alıyordu” diyen Başkan Salman şunları dile getirdi; “Almış olduğumuz radikal kararlar doğrultusunda bu sorunu en alt seviyelere indirdik. Halkımızın en çok şikayet ettiği konuların başında gelen bu sorun şimdilerde bitme noktasına geldi. Temizlik konusunda kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Eksik olan noktalara takviyeler yapıyor, halkımızdan gelen talepleri anında değerlendiriyoruz. Örneğin Adnan Menderes, Dere Mahallesi bölgesi ve Toki Konutlarının tamamında haftada üç gün yapılan çöp toplamanın yeterli olmadığını görerek buna Pazar gününü de ilave ederek 4 güne çıkarttık. Ayrıca vatandaşlarımızın talebine anında cevap verecek 1 aracımızın şehir içinde sürekli ring seferi de devam ediyor. Temizlik bir kentin imajının en önemli etkenlerinden bir tanesi biz de bu bilinçle hareket ediyoruz.”

Mehmet Mustafa dolan duygu tv köşe yazarı ve haber editörü 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerine akrep yedirdiği iddia edilen öğretmene soruşturma
Öğrencilerine akrep yedirdiği iddia edilen öğretmene soruşturma
Sıra dışı bir baba!
Sıra dışı bir baba!