ÖĞRENCİLER GÜNER’İ UNUTMADI

Yalova’nın ilk kadın Belediye Başkan Yardımcısı, Emekli Öğretmen Jülide Güner’i minik öğrenciler Öğretmenler Günü’nde unutmadı.

ÖĞRENCİLER GÜNER’İ UNUTMADI
ÖĞRENCİLER GÜNER’İ UNUTMADI Mehmet Mustafa Doğan
Bu içerik 45 kez okundu.

ÖĞRENCİLER GÜNER’İ UNUTMADI

Yalova’nın ilk kadın Belediye Başkan Yardımcısı, Emekli Öğretmen Jülide Güner’i minik öğrenciler Öğretmenler Günü’nde unutmadı. Atatürk İlköğretim Okulu 4-C sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri Meftun Bakım, Jülide Güner’i ziyaret ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı.

24-30 Kasım tarihleri arasında kutlanmakta olan Öğretmenler Günü ve Haftası dolayısıyla Atatürk İlköğretim Okulu 4-C sınıfı öğrencileri emekli öğretmen olan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Jülide Güner, çocuklarla sohbet edip, belediye bünyesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Meftun Bakım ve öğrencilere ziyaretleri dolayısıyla çok teşekkür eden Başkan Yardımcısı Güner; “Bu özel günü unutmayarak ziyaretime gelmeniz beni çok duygulandırdı. Emekli olduğum okulumdan, değerli meslektaşım ve öğrencilerimizi burada görmek beni eski günlere götürdü. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra minik öğrenciler ile birlikte belediyeyi gezen Başkan Yardımcısı Güner, öğrenciler için hazırlanan hediyeleri Encümen Salonu’nda kendilerine takdim etti.

Mehmet Mustafa dolan duygu tv köşe yazarı ve haber editörü 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çok fazla savaşçı ruhu olan bir maçtı'
'Çok fazla savaşçı ruhu olan bir maçtı'
Uçak kazasında hayatını kaybeden futbolcular Brezilya'ya getirildi
Uçak kazasında hayatını kaybeden futbolcular Brezilya'ya getirildi